Chiptuning Mercedes - 15 let zkušeností


skoda-motor.jpgChiptuning nemusíme asi dlouho představovat. V podstatě je to optimalizace software řídící jednotky motoru tak, aby vůz více naplnil požadavky zákazníka na jízdní vlastnosti jeho vozu. Díky bohatým zkušenostem s úpravami vozidel značky Škoda se můžete spolehnout na to, že váš vůz bude fungovat perfektně i po chiptuningové úpravě.

Je přitom úplně jedno, jestli preferujete vyšší výkon, lepší spotřebu nebo kombinaci obou těchto variant. Vždy chceme vyhovět vašemu přání a z vozidla získat optimální nastavení. Úpravami těchto řídících jednotek se zabýváme už přes 15 let. Na kontě díky tomu máme již mnoho stovek úprav vozidel značky Mercedes. Díky těmto zkušenostem jsme schopni poskytnout nejkvalitnější úpravy na trhu, které zajistí ochranu před nadměrným opotřebením motoru, včetně maximálního ohledu na filtr pevných částic a automatickou převodovku, pokud je jimi vozidlo vybaveno.

Protože disponujeme vlastním vývojovým centrem , upravujeme každý z vozů na míru. I proto je běžná doba úpravy přibližně 3 hodiny času, což jen potvrzuje snahu o maximální péči o váš software a jeho nastavení do nejmenších detailů. Existuje mnoho chiptuningových firem, kde je úprava provedena velmi rychle. To ale znamená jen jediné, software není připraven na míru s ohledem na bezpečnost všech komponentů ve voze.

Proč se rozhodnout pro chiptuning u nás:

 • nabízíme chiptuning s jednou nejdelších tradic na trhu
 • máme na kontě stovky úprav vozidel Mercedes
 • vždy před úpravou i po úpravě provádíme důkladné diagnostiky za jízdy
 • po chiptuningu dosahujeme velmi dobrých výsledků
 • získáte certifikát o provedené chiptuningu ke každému vozu
 • chiptuningová úprava nepřekračuje emisní limity a je šetrná k filtru pevných částic
 • upravujeme naftové i benzínové motory
 • u dieselových motorů nabízíme tři druhy chiptuningu s ohledem na vaše přání
  • Maximal - pro maximální bezpečný výkon
  • Optimal - pro optimální navýšení kroutícího momentu s požadavkem na nižší spotřebu
  • Economy - pro snížení spotřeby s minimálním nárůstem dynamiky

Důkladná diagnostika

Diagnostika motoru by vždy měla být klíčovým prvkem chiptuningové úpravy. A my se tím řídíme. Za pomoci jízdních testů kontrolujeme technický stav vozu před samotným chiptuningem a vy tak máte jako bonus přehled, zda je vše ve vašem voze v pořádku. Jen tak lze dělat dobrý chiptuning. Diagnostika je vaše i naše jistota dobře odvedené práce.

diagnostika-chiptuning.jpg

Záruky na chiptuning

Víme, že záruky jsou pro všechny důležité a málokdo svůj drahý vůz svěří do rukou nezkušeného amatéra. Proto poskytujeme nadstandartní záruku 9 let na všechny námi provedené chiptuningové úpravy. Záruka se vztahuje jak na software, tak na řídící jednotku a samotný motor, pokud bude prokázána přímá souvislost s chiptuningovou úpravou.

VIP služby pro nové vozy

Pokud jezdíte do autorizovaného servisu na pravidelné servisní prohlídky, mohlo by ze strany servisu dojít k nahrání aktualizace software a tím smazání naší chiptuningové verze. Díky doplňkovému VIP balíčku služeb si můžete zajistit opětovné nahrání tuningové verze zdarma a navíc možnost jednou změnit softwarovou verzi v případě potřeby.

VIP sluzby

Máte zájem o chiptuning na vašem vozu Mercedes?

Kontaktujte nás. Zavoláme vám a domluvíme termín vaší návštěvy.

Captcha
Opište kontrolní kód z obrázku.